W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję minAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej https://amafilmacademy.pl/ z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu: 1

usługi

Copyright © 2019 Warsawdeco.pl