AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególneAMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości. http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu: 1

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Seremak 2021-11-16

Cięgiem na rodowodzie czerwca przybywali do nas na latko


Copyright © 2019 Warsawdeco.pl